CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie. - Obecné (http://www.canopy.cz)

Jaké jsou charakteristiky CMMmicro? - 08 června 2004 - 14:20   (Autor: Administrator)

Cluster Management Module Micro (CMMmicro) nabízí mnoho služeb a vlastností.  Zde je několik z nich:

  1. Síťové propojení
  2. Distribuci napájení
  3. Distribuci synchronizace (Timing)
  4. Redukovaný počet kabelů
  5. SNMP management

Síťové propojení

  • CMMmicro obsahuje spravovatelný 8-portový switch, který podporuje Power over Ethernet (PoE) na každém portu a připojuje až 8 AP, BHM, BHS nebo Ethernet přípojek. CMMmicro automaticky volí rychlost na ethernet portech, takže lze připojit buď 100BaseT nebo 10BaseT, full duplex nebo half duplex. Tyto parametry lze nastavit podle potřeby.

Distribuce napájení

  • CMMmicro distribuje napájení pro až 8 AP, BHM nebo BHS pomocí napájení přes ethernet kabel (Power over Ethernet - PoE). Porty mohou být napájené nebo nenapájené, toto se nastavuje pomocí webového rozhraní switche. Vstupní napájecí napětí pro CMMmicro je nominálně 24V DC a výstupní napájení pro moduly je rovněž nominální, 24V DC. Pro CMMmicro je určen separátní konvertor 115/230V AC na 24V DC.

Distribuce syncronizace

  • CMMmicro distribuje synchronizaci pro Access Point moduly (AP) a Backhaul Timing Master moduly (BHM). časovou informaci přijímá z Global Positioning System (GPS) satelitů pomocí antény a distribuje synchronizační signál až pro 8 modulů (AP nebo BHM). Časování 1 pulz/sec. přijaté z GPS je zakomponováno do napájení 24V, které je přivedeno ke každé jednotce.

Redukovaný počet kabelů

  • CMMmicro poskytuje po jednom kabelu zakončeném RJ-45 konektorem Ethernet, napájení a synchronizaci pro Canopy AP nebo BH jednotky.  Předchozí verze CMM vyžadovaly dva kabely pro jednu jednotku -jeden pro Ethernet a napájení ukončený RJ-45 konektorem, druhý pro synchronizaci přes sériové rozhraní ukončený konektorem RJ-11.

SNMP management

  • CMMmicro lze spravovat pomocí Network Managera za použití Simple Network Management Protokolu (SNMP). Prakticky stejnou správu jakou poskytuje webové rozhraní podporuje i Canopy Enterprise MIB.


 

[CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie.]

Copyright © KonekTel, a.s.

Návrat