CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie. - Novinky (http://www.canopy.cz)

Canopy SW - 13.1.1 - 08 června 2004 - 14:20   (Autor: Administrator)
Další rozšíření vlastností platformy Canopy

Release 13.1.1 přináší pro platformu Canopy následující vlastnosti:


Platforma PMP 450 AP, SM
Dedikovaný Multicast Virtual Circuit (VC)
V dřívějších vydáních před System Release 13.1.1 se multicast provoz přenášel pouze na nejnižší modulaci. V 13.1.1 je multicastový provoz nyní přenášen na 1X, 2X, 4X nebo 6X modulačních rychlostech. Modulaci, která bude použita pro multicastový provoz lze konfigurovat.

Všechny platformy
Vylepšená stránka Session Status
V System Release 13.1.1 byla změněna stránka Sessions Status Page v GUI na AP a data pro registrované SM jednotky jsou nyní na AP zobrazovány v tabulární formě. Uživatel může snadno vyhledávat a třídit zobrazení dat pro registrované SM jednotky k tomuto AP.

System logging (Syslog) rozšíření ? Phase 1 a Phase 2
System Release 13.1.1 poskytuje rozšíření pro další logování událostí, které se logují pomocí syslogu. To zahrnuje další konfigurovatelnost této funkcionality.

Všechny platformy (AP)
AP jako Spectrum Analyzer
V System Release 13.1.1 lze nyní použít AP jako spektrální analyzér bez nutnosti jej přepínat do módu SM.

Další vlastnosti, odstraněné chyby z předešlých vydání a detailní popis jednotlivých vlastností naleznete v dokumentu Release Notes pro System Release 13.1.1


 

 

[CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie.]

Copyright © KonekTel, a.s.

Návrat