CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie. - Novinky (http://www.canopy.cz)

45Mbps v pásmu 5.4GHz k dispozici - 08 června 2004 - 14:20   (Autor: Administrator)
PMP430 série pro pásmo 5.4GHz

Dovolujeme si oznámit, že zařízení Motorola PMP430 je od tohoto okamžiku dostupná i v pásmu 5.4GHz. Souvisí to také s vydáním nového SW Release 10.3.1, který právě podporuje tuto hardwarovou platformu a je k dispozici na stránkách Motoroly.

Platforma PMP430 je dalším nástupcem otdoorové řady Canopy a stejně jako všechny předchozí produkty se vyznačuje velmi jednoduchou montáží s minimálními požadavky na vyškolený personál a tím se snižují náklady na instalace a správu.

10 a 20MHz kanály
Poskytovatelé služeb a uživatelé vždy hledali možnost jak zvýšit propustnost. Série PMP430 nabízí možnost dosáhnout vyšší propustnosti oproti předchozím řadám a to v několika variantách. 10MHz a 20MHz kanály. 20MHz kanál efektivně zdvojnásobuje kapacitu oproti 10MHz kanálu až na 45Mbps agregované propustnosti.

Softwarové upgrady SM
Jak již bylo zmíněno, poskytovatelé služeb potřebují spravovat svoje zařízení a kapacity. PMP430 nabízí jednoduchý způsob provádění upgrade SM jednotek na dálku pomocí softwarových klíčů. Při potřebě zvýšení kapacity na straně zákazníka je možné upgradovat SM jednotku v několika krocích od 4Mbps až do 40+Mbps pomocí jednoho fixního softwarového klíče. Varianty jsou 4, 10, 20 a 40Mbps. S tím také souvisí cena za SM jednotku.

OFDM
Za pomoci OFDM (Orthogonal Frequency Division Multiplexing) technologie je série PMP430 schopna poskytnout spojení na přímou viditelnost (LOS) a skoro nepřímou viditelnost (nLOS) a v prostředích, kde se signál šíří několika cestami. Proto jsou tato rádia velmi vhodná do prostředí s překážkami, kde FSK technologie nemá moc šanci.Další informace jsou k dispozici u našich partnerů.

 

[CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie.]

Copyright © KonekTel, a.s.

Návrat