CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie. - Obecné (http://www.canopy.cz)

Problémy s jednotkami P10 - 08 června 2004 - 14:20   (Autor: Administrator)

Canopy team potvrdil vyšší poruchovost jednotek Canopy s hardwarovou platformou P10 než je obvyklé. Závada se projevuje u jednotek pro všechna kmitočtová pásma mimo 900MHz a má za následek ztrátu citlivosti přijímače nebo neschopnosti udržet rádiové spojení. Analýza vrácených jednotek od zákazníků právě probíhá.


Vývojový a výrobní tým je přesvědčen, že byla nalezena příčina těchto potíží a zaměřují se na zvýšenou frekvenci selhání jednoho konkrétního prvku hardwarové sestavy. Nyní se tato skutečnost ověřuje.


Chápeme, že je toto velmi nepříjemná skutečnost pro všechny uživatele produktů Motorola Canopy, která může mít negativní vliv z hlediska spolehlivosti na tyto produkty. Na odstranění těchto problémů se usilovně pracuje.


Softwarová náprava - není.


Všechny jednotky vykazující tento typ závady budou standardně vyměněny v rámci záruky. Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes tyto nepříjemnosti nám zachováte přízeň. 

[CANOPY.CZ - vše o širokopásmovém bezdrátovém systému Motorola Canopy. KonekTel, a.s. je autorizovaným distributorem Motorola a Motorola Canopy a GPON technologie.]

Copyright © KonekTel, a.s.

Návrat